Види теплообміну.

Опалювальні системи HEAT PLUS відомі своєю практичністю, надійністю і економічністю. Основною їх перевагою є використання в якості нагрівального елемента карбонової плівки, яка дозволяє максимально швидко забезпечити в приміщенні необхідний рівень температури, але при цьому не сушить і не забруднює повітря, а також не спалює кисень. Досягти таких блискучих результатів вдалося завдяки тому, що карбон діє за принципом трьох видів теплообміну, які в сукупності дозволяють за 5-10 хвилин створити в приміщеннях будь-якої площі оптимальний мікроклімат, що не заподіює шкоди здоров’ю людини.

В основі ефективної роботи теплих підлог HEAT PLUS лежать такі фізичні процеси, як випромінювання, конвекція і теплопровідність. Саме ці види теплообміну дають можливість використовувати системи HEAT PLUS не тільки в якості допоміжного, але й вигляді основного джерела опалення приміщень, чого не скажеш про аналогічні моделі теплих підлог інших виробників.

Три види теплообміну:

1. випромінювання

2. конвекція

3. провідність

Опалювальна плівка діє за принципом 3-х видів теплообміну і забезпечує комфорт, тепло і оптимальний мікроклімат в приміщенні.

Теплове випромінювання

Теплове випромінювання являє собою процес виділення теплової енергії за допомогою електромагнітних хвиль. На цьому принципі заснована робота багатьох опалювальних систем, включаючи звичайні батареї. Приміром, людина, підійшовши близько до печі, відчуває жар. Це і є теплове випромінювання. В якості прикладу можна привести нагрітий за день сонцем пляжний пісок, який продовжує віддавати своє тепло атмосфері навіть увечері. Саме тому в нічний час доби на пляжі буває набагато тепліше, ніж, приміром, у парку, де з-за великої кількості дерев і чагарників, що створюють тінь, земля не встигає прогрітися настільки, щоб тривалий час віддавати тепло повітрю.

Перевагою теплового випромінювання є те, що йому не потрібен теплоносій для передачі енергії від джерела до споживача. Тепло просто випромінюється в атмосферу, досягаючи предметів, які знаходяться на відстані декількох метрів від джерела, нагріваючи їх. До переваг теплового випромінювання також можна віднести і те, що лише незначна його частина поглинається предметами – воно відбивається від їх поверхні і, таким чином, дозволяє нагрівати всі поверхні в радіусі кількох метрів.

Конвекція

Конвекція представляє собою процес перенесення теплоти в рідинах або газах шляхом перемішування самої речовини. При природній конвекції нижні шари речовини нагріваються, стають легше і спливають, а верхні шари, навпаки, остигають, стають важчими і занурюються вниз, після чого процес повторюється знову і знову.

Подібне явище відбувається і з металами. Візьмемо, приміром, металевий прут довжиною 1 м, опустити його в холодну воду, залишивши на поверхні близько 10 см. Якщо нагріти пальником частину прута, що залишилася над водою, всередині прута виникне невидиме оку явище конвекції, при якому температура пальника і холодної води заміщають один одного. В опалювальних системах HEAT PLUS в якості посередника, що передає тепло від джерела до споживача, виступає повітря. Контактуючи з теплими підлогами, нагрітими випромінюванням предметами воно нагрівається, піднімається вгору, а на його місце опускається холодне повітря.

Теплопровідність

Теплопровідність – це здатність перенесення тепла від гарячих частин предмета до холодних. Коли фізичні тіла однієї системи знаходяться при різній температурі, то відбувається передача теплової енергії, або теплопередача від одного тіла до іншого до настання термодинамічної рівноваги. Мимовільна передача тепла означає швидкість руху тепла всередині фізичного тіла. Опалювальні системи HEAT PLUS мають високе значення теплопровідності.

Завдяки фізичним властивостям карбону вироблювана теплова енергія майже без втрат передається на поверхню підлоги, створюючи в приміщенні комфортну і затишну атмосферу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *