Покриття керамічне теплоізоляційне «Тезолат»

Пропоноване рідке теплоізоляційне покриття «Тезолат» призначене для тепло – гідро – шумо – ізоляції споруд промислового та комунального призначення будь-якої форми складності для зовнішніх і внутрішніх поверхонь, будівель, фундаментів, автотранспорту, що потребують термо -, гідро -, шумо – ізоляції. У вихідному стані – рідка сметаноподібна суспензія сірого кольору. Може бути забарвлене в будь-який колір за бажанням замовника. Після полімеризації утворює міцну, досить еластичну плівку, товщина якої (0,5 – 3,5мм) вибирається виходячи з вимог до об’єкта. Володіє хорошою адгезією до всіх відомих будівельних і конструкційних матеріалів (крім поліетилену). Можливість нанесення на поверхню будь-якої геометричної форми – незаперечна перевага перед традиційними теплоізолюючими матеріалами. За своїм теплозберігаючим ефектом шар «Тезолата» товщиною в 1 мм еквівалентний шару мінераловати товщиною 5см.

Покриття працює при температурах від -50 до +260С°, являє собою рідку суспензію сірого кольору на силіконо – акриловій основі. За бажанням Замовника колір може бути будь-яким (крім чистого білого).

До складу суспензії входять лінійні полісилоксани і станонаксани, акриловий полімер, неорганічний наповнювач, складається з керамічних порожнистих кульок, оксидів титану, цинку, заліза, двоокису кремнію.

Суспензія тяжкозаймиста за п.4.3.4.3. ГОСТ 12.1.044-89. Під дією відкритого полум’я утворює тліючий ефект з виділенням диму, в основі якого лежить викид СО, NO2, які перешкоджають утворенню і поширенню полум’я.

Пожежна безпека забезпечується застосуванням максимально можливої кількості негорючих речовин згідно з ГОСТ 12.1.044-91 ССБТ.

Поставка продукції проводиться в герметично закритій тарі в консистенції, готової до застосування. У разі загусання суспензію необхідно розбавити водою, але не більше 10% від обсягу розчину, що розводиться.

Перед безпосереднім застосуванням суспензію необхідно ретельно перемішати. Перемішування виробляється електродрилем зі знімною спіраллю на середніх обертах, не більше, або дерев’яною мішалкою.

Температура зберігання рідкої суспензії від +5 до +40 С°.

Покриття наноситься пензлем, фарбопультом, розпилювачем високого тиску.

Наноситься покриття на поштукатурені поверхні без коржів і відшарування. Не можна наносити покриття на жирні або замаслені ділянки поверхонь що захищаються.

Товщина разового шару покриття не повинна перевищувати 0,5 мм щоб уникнути здуття, відшарування і патьоків. Час полімеризації одного шару покриття – 24 години з моменту його нанесення при температурі 20С°. При нанесенні покриття на гарячі поверхні (до +90С°) час полімеризації скорочується.

Покриття володіє хорошою адгезією до сталі, пластмас, бетону, цегли.

Повністю відсутня адгезія до поліетилену. При застосуванні покриття товщиною 3,0 мм в апаратних приміщеннях (компресорні, насосні камери тощо) повністю виключається утворення конденсату на стінах. При застосуванні в житлових приміщеннях також виключається утворення конденсату і грибкових утворень на стінах, практично виключається необхідність провітрювання приміщень, економія енергії на обігрів приміщення в холодну пору року становить як мінімум 30%.

Покриття володіє хорошою гідрофобністю, хімічної та біологічної стійкістю.

Разом з гарною гідрофобністю, адгезією до металів покриття виконує роль і антикорозійного покриття. До складу покриття входять інгібітори корозії, які запобігають утворенню корозії, покривають металеві поверхні захисною фосфатної плівкою. Гарантійний термін експлуатації покриття – 10 років з моменту нанесення на металеві поверхні, що піддаються жорстким тепловим навантаженням. Що стосується внутрішніх конструкцій будівель і споруд – необхідний ремонт тільки у разі виникнення бажання зміни інтер’єру або повним руйнуванням матеріалу, на який було нанесено покриття.

Завдяки високому ступеню наповнення полімерного матеріалу порожніми керамічними мікросферами, заповненими інертним газом, покриття має низьку теплопровідність, високу здатністю відбивати 75% падаючих променів світла і розсіювати до 95% інфрачервоного випромінювання. Ці властивості сприяють прекрасному збереження тепла в приміщеннях в разі використання його в якості теплозахисного покриття стін і запобіганню прогріву поверхні дахів, від сонячної радіації при нанесенні його на поверхню.

Покриття володіє хорошою морозостійкістю (до-50С°), що дозволяє застосовувати його в якості термо-гідро-ізоляції морозильних камер, при цьому знижуються трудовитрати на спорудження термоізоляційного шару з пінопластових плит і гідроізоляційного шару з руберойду та фольги.

Випускаються аналоги імпортного виробництва – «Termal – CoatТМ» США, «Bioni –

ShieldInside» Німеччина. Moutrical (США), , THERMO-SHIELD (США – Німеччина)

Розробки по створенню продуктів схожих з рідкими керамічними теплоізоляторами (далі ШКТ) почалися ще в 1970х роках в США і СРСР в рамках програми освоєння космосу. Передбачалося що дані матеріали будуть застосовуватись, як альтернативи керамічних пластин та будуть використовуватися для покриття поверхні космічних кораблів багаторазового використання (у США – “Shuttle”, в СРСР – “Буран”).

У даний момент дані теплоізолятори отримали дуже широке поширення у всьому світі.

Неповний список компаній використовують дану технологію:

  • Нафтова компанія “Шелл”
  • Ролс-Ройс
  • Бентлі
  • БМВ
  • Уряд США, Канади, Великобританії

В США:

  • Будівля Американського Легіону, Парнстон, Південна Дакота.
  • Третя за розміром пивна компанія США “CoorsBrevery”.
  • Палац Мітчел Корн, Південна Дакота.

У Сінгапурі:

  • “Дженерал Моторс”.
  • Компанія “Hitachi”. Постійний контракт з 1997 року на покриття всіх будівель компанії.
  • Сінгапурський Університет.

У Малайзії та Японії:

  • Пивні компанії “Asahi”.
  • Сільськогосподарський комплекс (1200 кв.м.)
  • Компанія “Таміуа” (пластикові моделі-копії).

У Китаї:

  • Урядові будівлі в Пекіні.

У Таїланді:

  • Відділення “Еріксон” і “Сіменс”, БМВ.

Об’єднані Арабські Емірати:

  • Портові будівлі в Абу-Дабі.

На Філіппінах:

  • Міжнародна компанія “T.M.S”
3

Об’єкт: Резервуар питної води.

Технічні характеристики теплоізоляційного покриття «Тезолат»

Найменування показника

Значення

Зовнішній вигляд плівки

Поверхня рівна однорідна без плям

і тріщин

Масова частка нелетких речовин, %, не менше

64,3

В’язкість по віскозиметрі Брукфильда при

температурі (23±2) оС, мПа·с

Шпиндель №4, 20 об/хв

8300

Коефіцієнт поверхневого поглинання (α),

кг/м2ч0,5, не більше

0,001

Умовна світлостійкість, г

ΔЕ=1,14

Стійкість плівки до статичного впливу

води при температурі (20±2)С°,

Через добу висвітлення поверхні

рН

8,07

Усадка матеріалу, мкм

250

Зовнішній вигляд після висихання при знижених

температурах (+5С°)

Поверхня без тріщин

Умовна атмосферостійкість

Рівне однорідне покриття без плям і

тріщин після: 8г при 20С°, занурення в

воду на 2г при 20С°, 6год при-40С° і 8г при

60С°.

Еластичність поверхні при вигині через 48

годин, мм.

3

Твердість покриття через 48 год.

0,055

Міцність плівки при ударі через 48 год.

50

Морозостійкість, цикли.

25

Міцність на розтяг, мПа/%

0,357/8,5

Адгезія до бетону, мПа

1

Адгезія до дерева, мПа

1

Адгезія до металу, мПа

0,579

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *